home

Torrance, Pioneer Ligi futbol şampiyonasını savunacak olursa , Michael Andrews'ın koşuşturmadan büyük bir başarı elde etmesi gerekecek.Coach Rock Hollis Perşembe günü yaptığı açıklamada, Andrews'in 'üniversite kurallarının ihlali' olarak nitelendirdiği suçlarla okuldan atıldığını söyledi. Torrance Unified sözcüsü Tammy Khan, açıklamanın, Andrews'in sınır dışı edilmeksizin askıya alındığını söyleyerek açıklığa kavuşturmasına karşın, cezanın yasalarınca ne kadar sürede erteleneceğini belirten bir takvim vermeyi reddetti. Her iki durumda da, Andrews sonsuza dek grubun dışında.'Bu noktaya kadar harika bir adamdı, ancak kötü bir seçim yarattı' diye ekledi Hollis, ek ayrıntıları vermeyi reddetti.
'Müdür O' Brien, hafifçe üretilemeyen, zor bir seçim yapmak zorundaydı. Mike'ın en iyi çıkarları için görünmeye çalışıyor. 'Andrews 'suspensiopn, final haftasında 23-21 karşılaşmanın aynı kural ihlalinden dolayı Warren'e kaybetmesine neden olan son haftaya başladı. Ancak şimdi Torrance, 4-1 takımın bir savaşında El Segundo'ya karşı Cuma gününün öncü Pioneer Ligi açacağı yönünde koşuşturan, yanlış yönlendirme çift kanat-T suçunda önemli bir ayarlama yapmak zorunda.Hollis 'Onsuz hiç bu kadar kopan bir adamımız olmadı' dedi. 'Bununla birlikte, etkili bir şekilde ilerleyebilecek çok sayıda çocuğa sahibiz, ancak Mike, kişisel olarak dövebilen bir adamdı şimdi şimdi bütün takıma güvenmek zorundayız' dedi.Andrews replika tag heuer sitesi saatler , 4 maçta 59 taşıdığı 394 yard için koştu ama Hollis, finiş bölgesine nasıl yumruk atacağına dair ipuçları verdiğini belirtmesinden dolayı yaptığı 7 dokunuş nedeniyle kendisini özel yaptı.Joseph Dacosta (275 metre, iki TD) ve Keami Owens (184 metre, iki TD) neredeyse kesin olarak Hollis'in 'sevgili çift kanat-T suçunun odak noktaları' haline gelecek.Brandon Ibarra, Warren'a karşı geçen hafta büyük çaplı hareketlerden etkilendiğini belirtti ve Hollis replika u tekne ceketi saatleri , neredeyse her şeyi yapabilmesi için MacGyver gibi davrandığını söyledi.Alex Taylor ve Joey Olsin'in de daha büyük bir iş yükü taşıması bekleniyor.Torrance, Warren'e karşı hala 360 metre hızla koştu, ancak Andrews'in genelde sunduğu oyunu bozan oyuna sahip değildi.Hollis 'Biz sadece koleksiyona sahip değildik' dedi.


'Mike ile ayrı bir oyun olur, fakat şimdi geliştirilmiş bir grup olmalıyız.'Torrance'nin önde gelen operasyonlarını kaybettiği ikinci bir yıl olabilir. Nehru Peters kural ihlalleri nedeniyle grup son yılına atıldı, ancak Tartar yine de birbirlerine yenilmemiş bir lig kampanyası yaptı.'Geçen sene olmasını sağlamanın en iyi yolunu bulmuştuk ve ilk şokun üzerinden geçmek zorunda kaldık ve çalışmaya başladık' dedi. Hollywood, geçen sene Andrews'e adım attı ve şimdi Bu yıl tam da aynı şeyi yapacak bir başkasına sahip olmalıyız.

'Torrance'ın bu hafta yetenekli tek kaybı bu değil Aaron Bradley, sezon boyunca kırık bir köprücük kemiğinin son haftası boyunca kaybedildi ve savunmacı bitirme Sam Turpin, bundan daha azını kendisine engelleyecek bir diz yarası geçirdi. hafta replika rolex dayton saat .Hollis, 'Sadece 1 değil, 3 zararı telafi etmeliyiz' dedi. replika saatler rolex 'Bu tür bir yaşam mikrokosmosası gibi. Ne tür bir mücadeleye sahip olduğumuzu belirleyeceğiz 'dedi.Nefeslerinizi çift kanat-T tutun, ancak oyun kurucusu Amos Solomua muhtemelen daha büyük bir rol oynayabilir. Geçtiğimiz hafta sekiz seans geçiren Hollis, 'çift kanat-T' de eşi benzeri görülmemiş.Hollis, eklenen geçit hakkında gülümseyerek, 'Gözlerim dönüyordu' dedi. 'Sanki,' Neler oluyor ' Armageddon'a benziyordu. '
replika rolex
Diagono Titanyum saatler
Breitling replika izlemek web sitesi
replika gerald genta Octo saatler
replika tag heuer carrera otomatik kronograf saatler
Kadın replika omega saatler